Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Villamosvezetők, trolivezetők,...

Villamosvezetők, trolivezetők, buszsofőrök stb. nem unják, hogy mindig ugyanazon az útvonalon kell menni naponta?

Figyelt kérdés

Aki már több éve ott dolgozik az hogyan bírja?

Főleg egy villamosvezető aki minden egyes munkanap ugyan azon az útvonalon közlekedik.



2015. máj. 24. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És a pékek nem unják, hogy kenyeret kell sütni?


Utasként örülj, hogy a sofőrök ismerek az általuk járt helyeket, s mellesleg nem minden nap járják ugyanazokat az utcákat :-)

2015. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről szól a munka nem kívánság műsor, szerinted a tanár nem unja, hogy 30 évig ugyan azt a 7-es biológiát tartja a 7. osztálynak? :D Bár a buszos témán már én is gondolkodtam, hogy vajon élesben hány km-t tudna megtenni bekötött szemmel az a sofőr, aki pl. az én általam használt vonalon dolgozik 25 éve? :D És általában minden nap ugyan azon a vonalon jár. Bár lehet, hogy többen is, de ezen biztos. :D
2015. máj. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Unják bizony, de nem unalmasabb meló ez, mint mondjuk ülj az irodában és minden nap ugyanazokat a papirokat, táblázatokat töltsd. Meg ezek minden mozgást, minden autót, stb ismernek azon az útvonalon, többet érnek sokszor mint egy jó nyomozó, sok érdekes dolgot láthatnak ha figyelnek.
2015. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A buszvezetőknek szerintem egy fokkal izgalmasabb, mindig lát ismerőst, tud beszélgetni, meg szabadabban irányítható a busz. A villamosvezető meg ül egy dobozban.


De ennyi erővel gyárban csinálni ugyanazt sem izgalmas, vagy irodában sem izgalmasabb, vagy akár pilóta és vonatvezetőként sem.

2015. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont hogy nekik nem unalmas,mert nincs két ugyanolyan nap forgalmilag,és nincsenek elzárva a külvilágtól.

Gondolj bele egy félhomályos,neonfényes kórházban,vagy iskolában dolgozni,vagy szalag mellett,esetleg ahogy írták is pékként éjjel a 100 milliomodik ugyanolyan kenyeret sütni ezer fokban,és még lehetne sorolni az unalmasnál unalmasabb munkákat.

2015. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

talán a metróvezetők unhatják főleg a 2-3-on

pl naponta 10-15x KÖKI-Újpest táv.

2015. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom apja helyijaratos buszsofor egy nagyvárosban. Imád vezetni ezért szereti a munkáját. Mindig azt mondja hogy a városi közlekedés mindig tartogat kihívást, izgalmakat, és minden nap más. Azt szereti benne hogy nem minden nap ugyanazokkal az emberekkel van együtt mint mondjuk egy irodában. Persze mikor zsinórban 6 napot megy egymás után akkor már kicsit elege van, de 2 nap után már ismét menni akar. Van még több mint 10 éve nyugdijig, de eszében sincs munkahelyet váltani.Boldog lennék ha én is ilyen elégedett lennék a munkahelyemmel.
2015. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!