Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Év elejen lejárt bérlet miatt...

Év elejen lejárt bérlet miatt megbüntették 16e Ftra. A 30napos hataridobol kicsusztam, a 40. Napon fizettem be a csekket. Most (kozel fel evre ra) a bkk levélben fizetési felszólítást küldött,32e aftot kovetelnek. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A bizonylat nincs mar meg sajnos.
2015. jún. 10. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hm... akkor viszont valamit az ügyintéző is marhára elnézhetett, mert ilyen esetben azért illett volna tájékoztatni az ügyfelet arról, hogy igazából már nem 16k-val tartozik, hanem a duplájával. Az valóban hiba, hogy a bizonylat nem lett elrakva, én a 400 forintos utólagos bérletbemutatásomról szóló papírt is elpakoltam, pedig az csak 400 forint (meg az ellenőr részéről egy csomó helyben írt szabály alkalmazása, majd a melegben történő 2x4 km-es séta) volt.
2015. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én is minden bizonylatot elrakok. Szerencsére ezt is megtalaltam tegnap, csak azt hittem, hogy nincs meg...

És igen, magamnak köszönhetem, de hidd el, befizettem volna időben, ha lett volna rá lehetőségem, sajnos nekem 16ezer Ft nem terem csak úgy a penztarcamba. Masreszt nem tudom, hogy mit nem értesz azon, hogy nem 32e ftal tartozom, hanem 16al, te biztos olyan jó állampolgár vagy, hogy fizetsz akkor is, ha nem kérik, de én nem leszek hülye, már elnézést.

2015. jún. 13. 11:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert elvileg 30 napig 16k a tartozás, onnantól 32k. Viszont te ebből 16-ot befizettél. Na most ha tényleg 32 ezret kellett volna fizetned, és nem figyelmeztetett erre az ügyintéző, akkor ott ő is legalább annyira hibás, mint te. Majd azért tájékoztass a fejleményekről, mert erre kíváncsi vagyok.
2015. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha lesz fejlemény, megírom. :)
2015. jún. 13. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!