Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy illető hamis BKV bérletet...

Egy illető hamis BKV bérletet adott el nekem. Feljelentettek közokirat-hamisításért, most mi lesz?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!!! Egy ipsétől 2 ezerrel olcsóbban vettem a BKV bérletem vagy 1 éve, de azonban ma a 3-as villamoson az ellenőr kiszúrta, hogy hamis. Bunkóparaszt volt velem, rendőrt hívott, leszállított és a közeg is hőzöngött velem, hogy felejtsem el a karrierem (Bizalmi állásban dolgozok, C típusún is átestem)


Most ilyenkor mi van??? Megalázó volt a többi utas szeme láttára, emiatt be sem tudtam ma menni dolgozni.



2015. jún. 11. 11:49
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Akár milyen fura, írtam az illetőnek akitől vettem. Ő fel is hívott, és hozza a számlát. Egy infós cégnél dolgozik és a HR-en már az én igazolványszámom lett leadva, és ha kell Ő is és a HR-es is jön velem a rendőrséghez, BKV-hoz. Na ehhez mit szóltok?
2015. jún. 12. 08:06
 22/25 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy a cégnél sokan odaadják/eladják a bérletet, ha nincs rá szükségük. Csak ilyenkor az illető igazolványszámát le kell adni a HR osztálynak, és ebbe igazából bele sem köthet senki, még a jogtalan használat sem áll meg.
2015. jún. 12. 08:08
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerencséd van akkor. A számla nem hiszem, hogy bizonyító erejű (hiszen minden éves bérlet számla egyforma...). Viszont ha az ember eskü alatt vállalja, hogy tőle vetted, ő pedig a cégétől kapta kafatériába akkor megúszod a dolgot kis szerencsével.
2015. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

""A kérdező kommentje:

Látom a válaszolók nagy része jól áll anyagilag."


Nem feltétlen, csak van gerincük."


Vagy inkább paráznak az ilyen esetektől, amik miatt aztán jóval többe kerül a végén a békávézás.

2015. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, minden fillér számít. A jóhiszeműségedet elhiszem. De havi 167 forint nem olyan nagy nyereség, hogy amiatt bármit kockáztasson az ember.

Most többet buksz akkor is, ha teljesen tisztán keveredsz ki belőle.

2015. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!