Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben a vidámpark előtt...

Debrecenben a vidámpark előtt milyen busz állt meg régen?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs itt megálló, csak pont egy buszmegállónyi padka..gondolom akkor régen itt volt megálló..de mikor volt, mi állt meg itt, mi volt a neve, és miért nincs már itt?

2015. jún. 22. 14:15
 1/3 anonim válasza:
43%
IKARUS.
2015. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fingkirály válasza:
Húh, hát nemtudom látod, de amennyire én emlékszem még régről, legközelebb a 24-es busz járt arra (és jár most is), ámbár az egykori kellemes Tócóskert-Kölcsey központ-Árpád tér-Köztemető és vissza járatból egy meglehetősen nyakatekert, majd egyórás menetidejű városnéző busz jellegű körjárat-viszonylatot csináltak :P
2015. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok debreceni, és nem tudom pontosan melyik megállót kérdezed, de egy térképen a 16-os, 24-es busz és a 3E troli van bejelölve a Vidámpark környékére.
2016. febr. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!