Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Köki és a Keleti között...

A Köki és a Keleti között érvényes a vonatjegy?

Figyelt kérdés
Szeged felől mennék Miskolc felé a nyugati lezárása miatt úgy tudom hogy a Köki és a Nyugati közt lehet használni a 3-as metrót a vonatjeggyel. Viszont én a Kálvin téren átszállnék a 4-es re a keletiig viszont a föld alatt már nem tudok jegyet lyukasztani most akkor ez hogy van?

2015. jún. 22. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szigorúan a Köki és a Nyugati között érvényes, ami érthető.

Ha az Arany János utcánál szállsz le és a kijáratnál elkapnak, ráfaragsz, ha a Lehel térnél, akkor, ha a Keletinél, akkor is...

Amennyiben a Keletihez akarsz eljutni, a Kökin kell érvényesítened egy vonaljegyet. Vagy ha kell az illúzió, hogy kihasználtad a MÁV adta lehetőséget, akkor vonatjeggyel elmész a Nyugatiig, és ott lyukasztasz vonaljegyet, amivel visszamész a Keleti felé :) De ha már a Nyugatinál vagy, akkor érdemesebb trolibusszal utazni a Keletihez.

2015. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, a szegedi vonatok Kelenföldig mennek, tehát onnan akár 4-es metróval is átmehetsz a Keletibe.
2015. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Metró jegyet mindenféle képen kell venned.
2015. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Metró jegyet mindenféle képen kell venned. - Budapesten nem létezik ilyen jelenleg.
2015. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudjuk, mire gondolt. Amúgy létezik metróspecifikus jegy: metró szakaszjegy a neve
2015. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem úgy gondoltam mivel a vonaljegy a metrón belül átszállásra jogosít gondoltam, akkor most a vonatjegy is mert mindenképpen muszáj átszállni.

Az említett metró szakaszjegy tényleg létezik 300Ft ért akkor 350 ért meg ott a rendes jegy és akkor kényelmesen átmegyek Kelenföldre és onnan 4-es így.

2015. jún. 22. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!