Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Marosvásárhelyre utaznák...

Marosvásárhelyre utaznák Hargita InterCityi -367 vonatal (? )

Figyelt kérdés

5:55kor indul minden nap a Keletiből Brassóba de igen ám csak én nem odda akkarok el juttni . Kolozsváról közvetlen kocsi vissz el engem Marosvásárhelyre . Vagyis ha Budapesten jó előre üllök az első 2 vagonba valahol akkor nincs esély arra hogy el vigyen a büdös francba Brassóba ? Vagyis a közvetlen kocsi azt jelenti hogy a vonat elejét le válaszák valahol az megy Marosvásárhelyre a vége meg Brassóba másik vonatra kapcsolva ? Esetleg valaki utazot már ?


[link]



2015. jún. 29. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti repülnék. Nem sokkal drágább, viszont csak egy óra az út.
2015. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez regebb ugy mukodott, hogy Kolozsvartol a vasarhelyi nehany vagon kapott egy mozdonyt es igy kulonvalt a vonat. Azm hogy melyik vagonok merre mennek tovabb valahova biztos ki van irva a vonaton tovabba gondolom az allomasokon is megkerdezheted vagy akar az ellenoroktol is. Amugy Pest Vasarhely kozott en is a repulot latom legoptimalisabbnak.
2015. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!