Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ráckevei HÉV-en teljes útra,...

Ráckevei HÉV-en teljes útra, kerékpárral milyen jegyet kell venni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok budapesti, nincs bérletem. Szeretnék majd Kerékpárral utazni végig a ráckevei hévvel, tehát Közvágóhídtól Ráckevéig.

Ehhez milyen jegyre van szükségem és mennyibe kerül? Nem csak a bringa érdekel, hanem személy is?

Ha jól értelmezem, akkor nekem kell egy vonaljegy Budapesten belül és utána egy kiegészít jegy, valamint a bringának egy vonaljegy?


2015. júl. 1. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól látod a dolgokat.


Hévre vonaljegy (350 Ft) + kiegészítő jegy. Ezek a teljes árúak: [link]

Neked a 30 km-es kell.


A biciklidnek elég egy vonaljegy. Idézek a BKK-tól: "A HÉV-en a „kerékpár számára váltott vonaljegy” a teljes vonalon érvényes." [link]

2015. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, pontosak az infóid. Technikailag a HÉV pénztárban vett jegy Közvágóhíd-Ráckeve közt tartalmazza a Budapesten belüli szakaszra a vonaljegy árát plusz a kiegészítő árát, így nem kell feltétlen vonaljegyet kérned e szaksszra, ha már egyszer úgyis kérsz kiegészítő jegyet a pénztárban.
2015. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: a vonaljegy az utasnak van Bp. határáig, a biciklire kell külön vonaljegy.
2015. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké tehát közvágóhidtól megyek bringával ráckevére .Hány km es kiegészitő jegyet kell vennem?

Ha nincs bérletigazolványom anélkülis érvényes a kiegészitő jegy? Akkor most ez igy összesen mennyibe fog kerülni nekem? Szóval 1 jegy a bringának + 1nekem az 700ft + a kiegészitő jegy ráckevéig(aminek az árát nem tudom) ami végállomásig érvényes ugyebár. Akkor most összesn mennyit fogok fizetni?

2017. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!