Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek is, legyen még...

Szerintetek is, legyen még átlós viszonylat a Nyugati p. u megnyitása után? Pl. Vác - Cegléd között (a Nyugati p. u. -t kihagyva).

Figyelt kérdés
Szerintem érdemes, csak akkor legyen megoldva, hogy nem 20 percet álljanaka vonatok Rákosrendezőn. Ezen felül, a 30-as buszjáratok (30 - 30A - 230), továbbra is megállhatnak Rákosrendező vasútállomásnál.

2015. júl. 2. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Kizárólag többletkínálatként lenne elfogadható ez a 70-es vonal utasai számára, mivel a túlnyomó többség továbbra is a város belső területei ill. a metró felé tart. Ráadásul eltérő a vonalak menetrendi struktúrája is, ezért kellett a zónázókat előztetni Rákosrendezőn. És bizony most mindkét vonal tele van, max. hétvégén volna hely többletvonatoknak.


A közvetlen kocsi lenne még egy megoldás, de azzal egyrészt aránytalanul csökkenne Rákosrendezőtől befelé a kapacitás (33-50%), másrészt a Nyugatiból kifelé tartó vonatok is ácsoroghatnának jó 5 percet a vonategyesítés miatt, plusz késés.

2015. júl. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem személyesen nagyon sok időt takarítana meg, konkrétan olyan hamar lennék a Dunakanyarban, amivel az autó fel se veheti a versenyt (20 perc mínusz). Olvastam véleményeket, sokan szállnak át a két vonal között.

Ha felújítják a rákospalotai állomást, új, megbízható és fürge vonatok jönnek, javul a menetrendszerűség ergó akár több vonat fér be (gondolom én) akkor személyesen szívesen látnám viszont az átlós viszonylatot, zónázót is.

2015. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!