Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ceglédről a Nyugatiba szeretné...

Ceglédről a Nyugatiba szeretnék eljutni. Kell vennem a 3as metróra jegyet, vagy érvényes a vonatjegy?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amíg zárva a Nyugati, az átszálláshoz a metróra érvényes a vonat jegyed odáig.
2015. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 23. 11:32
 3/11 A kérdező kommentje:
És ez visszafelé is igaz?
2015. jún. 23. 11:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a visszafelé útra szóló jegyen a Nyugati van megjelölve kiindulási helynek, akkor igen. De odafelé is csak a Nyugatihoz érvényes, ha a Deákon szállsz le és elkapnak, akkor meg....nak.
2015. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod van egy nagy váróterem (mivel én is ceglédi vagyok) és érdeklődsz a jegypénztárnál.
2015. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én nem vagyok ceglédi.
2015. jún. 23. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:

De Ceglédről akarsz eljutni nem?! Tehát még ha nem is Ceglédi vagy...besétálsz a váróterembe, és oldalt lesz jegypénztár és segítenek!

Vagy létezik több más variáns:

[link]


De csak ennyit mutatok inkább:

[link]

"A Nyugati pályaudvar lezárásának ideje alatt a BKK egyes járatain elfogadják a vasúti jegyeket és bérleteket, de csak azokat, amelyek Budapest-Nyugati pályaudvarra, mint kiindulási vagy célállomásra lettek kiállítva. Ezek a jegyek és bérletek Rákospalota-Újpest, valamint Kőbánya-Kispest és a Nyugati pályaudvar között közlekedő BKK járatokra érvényesek."

2015. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Külön kiemelem neked:

[link]

"A Cegléd, Lajosmizse irányából vagy irányában a Kőbánya-Kispest vasútállomás és a Nyugati pályaudvar közötti szakaszon az M3-as metró Kőbánya-Kispest–Nyugati pályaudvar vonalszakaszán."

2015. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna fáradnod, mint már látod az elején megkaptam a választ. :D
2015. jún. 23. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Elfogadják a Budapest-Nyugatiba szóló vasúti jegyeket és bérleteket az M3-as metrón is.
2015. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!