Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tegnap miért mondott totális...

Tegnap miért mondott totális csődöt a BKK?

Figyelt kérdés
Dél-Pestről nem lehet bejutni semmivel a belvárosba. a 3-as metró, 6-os, 7-es HÉV nem járt. Pótlóbusz semmi, a 23-as se igazán járt.

2015. júl. 9. 16:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem ilyen viharállapotra van kialakítva a rendszer, ami valószínűleg 1-2 szer fordul elő egy évben, azért. De szerencsére túlélted.

Minthogy Japánban sok a földrengés, földrengés-biztosak a házak- mégis a nagyon erős mozgás, ami 10 évente 1-2-szer lehet, megrongál sok épületet. Mert nem lehet olyan biztonsággal építeni.

2015. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
FElsővezeték-szakadás, útra, sínre dőlt fák, és nyilván nem tudtak annyi pótlóbuszt olyan gyorsan biztosítani, amennyi jármű kiesett. A természeti erőket nem kell emberi hibának beállítani.
2015. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Akkor se mentség, hogy 90 percen keresztül nem jött HÉV-pótló Csepelen. 2 órát késtem a munkahelyről amit nem fizetnek ki. Legalább a futár adhatott volna valami infót.
2015. júl. 9. 16:51
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Már egy csomó kérdésben írtam, de előttem is olvashattad:

A tegnapi vihar pusztítása szokatlanul nagy volt.

Egyszerre kellett volna pótolni a metrót, az összes trolit, s nagyon sok villamost.

Fakidőlések, balesetek miatt a buszok is terelve jártak, s mint látod, a HÉV is megszenvedte.

Az információáramlás pedig a mobiltelefonos hálózat túlterhelődési miatt nem ment rendesen.

Én is áltam egy jó órát a trolinál, úgy hogy közben a BKK infó app szerint rendszeresen jöttek a járművek.

Gondolom azért, mert úgy alakították ki, hogy a műholdas kapcsolatban zavar van, akkor menetrend szerint írja ki az indulási időket.

Sokfelé jártam a városban, s mindenfelé jelentős pusztítást tapasztaltam.

2015. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

látszik még nem irányítottál közlekedési céget katasztrófahelyzetben..


állt a víz sok helyen(még a metróban is) délbuda beállt a hidak alatti tengerek miatt, a hegyi járatok álltak a kidőlt fák miatt...stb..stb..


ezt úgy hívják: vészhelyzet.


pereld be őket, hogy sérültek a jogaid, mert nem teljesítették a szolgáltatást időben..

2015. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha perel, akkor egy Vis Major nevű tábornokkal hadakozik, s az úgyis legyőzi. :-)
2015. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Akkor is van fontossági sorrend. Először a metró és a HÉV járatokat kellene pótolni, és a forgalmasabb villamos vonalakat. A összes troli nem szállít annyi utast mint a 7-es HÉV. A 3-as metróról nem is beszélve.
2015. júl. 9. 17:30
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Stimmel, s ennek megfelelően is történt a pótlás.

Ja, nincs valami gyárad, amely 10 perc alatt le tud gyártani 500 buszt, szülészeted, amelyekben 500 kiképzett buszsofőr születik, s valami jó kis varázsszerkezeted, amellyel ezeket el is lehet emészteni, amikor már nem kell?

Gondolkodás nem az erősséged, de az önzésed végtelen.

2015. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ember, te burokban élsz? Jártál tegnap az utcákon? Csepelen konkrétan hadiállapotok uralkodtak, kész csoda, hogy senki nem halt meg...
2015. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, halálos áldozat is volt. Igaz, nem Csepelen, de közel hozzá:


[link]

2015. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!