Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nektek volt már konfliktusotok...

Nektek volt már konfliktusotok a gyorsvonaton hely jegyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én nem értem mi értelme van a helyjegynek mert ha nagyon sokan vannak a vonaton akkor igy is úgy is nincs hely mellesleg szerintem csak a konfliktust szüli én pl inkább állnék a vonaton mint hogy oda menyek a helyemre amin ülnek vagy a táskájukat rakták és én nekem oda kéne mennem hogy elnézést ez az én helyem. Én inkább állnák mert idegen emberekhez nem szivesen megyek oda és beszélek velük mert ebből csak a konfliktus van.

2015. júl. 24. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az az értelme hogy nem szállhatnak fel többen mint ahány hely van. Több nincs.
2015. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na de ez pont rossz mert akinek nem jut hely az maradjon ott ahol van ne menjen haza?
2015. júl. 24. 12:08
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Az megy személyvonattal... vagy gyorssal/sebessel.
2015. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Gyorsvonaton nincs helyjegy, csak IC-n, meg expresszen. Ha valakinek a táskája van a helyemen, természetesen odamennék és szólnék. Nyilván elvenné a táskáját, miért lenne ez konfliktushelyzet?
2015. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem is értem a kérdést, hiszen ahogy itt már említették, gyorsvonatra nincs helyjegy.


Ha IC-re vagy expresszre gondolsz, amire van helyjegyed, és te akkora nyuszi vagy, hogy nem mersz valakit megkérni, hogy ugyan tegye már arrébb a táskáját a TE helyedről (amit egyébként akkor is meg kellene tennie, ha nem lenne helyjegyes a vonat), az a te bajod.

2015. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem szólsz?? Simán szólok, nem azért vettem meg a helyjegyet, hogy ne legyen helyem. Sokan úgy szokták felszállnak helyjegy nélkül, és leülnek ahol van hely, de ha jön az, akié a hely, felállnak szó nélkül.

KOmolyan inkább állsz??

2015. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igazából én nem szeretek az emberekel komunikálni és melletük ülni sem és ha egy c betüs emberi faj ül a helyemen vagy egy erősebb fizikális erőbben lévő akkor inkább állok.

De egyébként a helyjegy és a gyorsvonati pótjegy is nem másról szól mint a pénz beszedésről a pótjegyet még el is fogadnám de a helyjegy az annyira idegesitő olyan mintha repülőre szállnák fel ahol mindenkinek meg van a helye

2015. júl. 24. 20:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemár megveszed a jegyedet és hagyod hog más terpeszkedjeb ott... Pff én nőként egyedül bárkinek szóltam, felállt mivel tudja, hogy muna szabály.
2015. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Akkor elégedett lennél ha csak simán a jegy kerülne többe de nem kérnének külön pénzt a "helyért".
2015. júl. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja.. ?
2015. júl. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!