Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mivel magyarázható, hogy...

Mivel magyarázható, hogy félek a tömegközlekedéstől? Ha kocsiban ülök, semmi probléma, de ha szóba kerül, hogy egyedül kell eljutnom valahova időre, begörcsölök és nagyon ideges leszek. Pláne, ha sötéteskor kell egymagamban utaznom.

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánik. Azt,hogy mi váltja ki mi nem tufhatjuk. Pszichés.,szorongásos félelem. Nagyon sok ember küzd ilyennel, sokféle lehet a kiváló ok
2015. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

haha..én rosszabb vagyok..ha nem én vezetek, hanem idegen kocsiban hátra kell ülnöm, akkor pár perc múlva már hánynom kell..csak a sajátomat vezetve nincs semmi bajom..

ha buszra kényszerülök, akkor sem ülhetek le, mert hánynom kell..


ne feledd, az evolúció az embert nem percek alatt rakta össze..alsó hangon is kellet pár százezer év..(ha nagyjából vádod az őskort)..

mi meg itt hip-hop csak száz év, és már űrhajózunk, pedig nemrég találták fel az ótót..


tehát nincs semmi bajod, sőt normális vagy..kell még pár száz év, hogy az utódaid ezt kiheverjék...


mint mondtam az evolúció lassan szöszmötöl...de biztosan..

nyugi, rajta is dolgozik..

2015. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nyugi, rajtad is dolgozik...

így a helyes.

2015. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy normális. Van valami szorongásos problémád. Nem kell kétségbe esni, ha egyedül nem tudsz túllépni rajta akkor keress szakembert.


Én elsőre azt mondanám, hogy az atrocitásoktól félsz

2015. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magyar tömegközlekedést imserve nem csoda ha nincs hozzá kedved. :D
2015. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!