Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok valami tanácsot, hogyan lépjek ki úgy egy kapcsolatból, ha attól tartok, hogy egyedül maradok? Úgy érzem, senkim sincsen.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsit hosszú, de kérlek olvasd végig! Amióta az eszemet tudom, mindig probléma volt a párválasztás. Elég visszahúzódó voltam, önbizalomhiányom volt, stb. Aztán végre kicsit megerősödtem és összejöttem egy pasival. Már lassan 5 hónapja vagyunk együtt, de nem felhőtlenek a dolgok. Alapvetően nincs közöttünk probléma, nem szoktunk veszekedni, jól megvagyunk. Viszont neki elég kevés ideje van rám is, meg úgy egyáltalán, eddig érzelmileg sem kerültünk olyan közel egymáshoz. Mivel csak hétvégén tudunk együtt lenni, hétköznap alig beszélünk és "hétvégi barátnőnek" érzem magam. Ezt a részét mondjuk kénytelen voltam elfogadni, most ez a helyzet, egyszer majd biztos lesz jobb is. A fő problémám az, hogy habár úgy érzem, hogy szeretem őt, és ő is engem, szeretünk együtt lenni, de én valahogy többre vágyom. Szeretném, ha mégjobban az életem része lenne úgy igazán és tényleg kötődnénk egymáshoz. Viszont erre nem sok esélyt látok. Úgy döntöttem adok még pár hónapot a dolognak, és ha nem sikerül ezt a dolgot megoldani, akkor szakítok vele.

Attól tartok, hogyha ő már nem lenne nekem, kb teljesen egyedül maradnék, csak egy jó barátnőm van, de ő állandóan a pasijával van elfoglalva, megváltozott a kapcsolatunk. Ha nekem se lenne barátom, akkor még ez a kis szeretet se lenne nekem. Most tudom úgy hangzik ez, mintha csak azért lennék a barátommal, hogy legyen valakim, de én tényleg szeretném, ha jobb lenne a kapcsolatunk, mert szeretem őt, de ha nem érzem azt, hogy igazán működik a dolog jobb ha inkább külön válunk.

Mit tehetnék azért, hogy javuljon a párkapcsolatom? Ha ezt nem sikerül mégse megoldani, mit tegyek, hogy ne omoljak teljesen össze? :/

Kérlek segítsetek! 21/L



2014. dec. 22. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem szereted a barátodat. Mit szeretnél benne, amikor előtte írtad le, hogy gyakorlatilag csak hétvégi barátnő vagy, és nem is vagytok közel egymáshoz se érzelmileg, se sehogy.


Csak magad elől is titkolod, hogy azért vagy vele, hogy ne legyél egyedül. Ez nem szerelem.

Nehéz az egyedüllét, nekem sincs barátnőm, tudom milyen, de ettől függetlenül merni kell lépni, különben azalatt a pár hónap alatt, amíg te úgy gondolod, hogy ez még szerinted helyrejöhet, ki tudja milyen lehetőséget dobsz el magadtól.


Légy egy kicsit bátrabb, és ne félj lépni!

Ha szeretnél és van valami kérdésed, priviben kérdezhetsz :)

2014. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(22F voltam)
2014. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Pedig ez csak jobb mint a semmi....

Most mondjam azt, hogy sokaknak nincsenek barátaik, és mindig egyedül vannak? Az ember túl teszi magát az élet nehézségein ha akarja!

2014. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: szóval jobb egy szar kapcsolatban élni, mint egyedül? Lehet megnyugtató, hogy van melletted valaki, viszont már bocs, de hülye az, aki az egyértelmű rossz dolgon nem akar változtatni


Ha van egy cipőd, amit kinőttél, és van lehetőséged másikat venni, akkor inkább összenyomorítanád a lábadat a kinőtt cipőben, mint hogy vegyél egy kényelmeset?


Itt is ugyanez a helyzet: fiatal, bárkit megkaphat, akkor miért maradjon egy olyan kapcsolatban, amiben a srác jól érzi magát, mert dughatja, a nő meg reménykedik, hogy hááát talán pár hónap múlva már 'kitágul annyira a cipő, hogy elférjen benne a lábam' :/ ... ez nem megoldás

2014. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy szeretem őt, mert tényleg sokat teszek azért, hogy jobb legyen a kapcsolatunk, mert én nem annak vagyok híve, hogy "ha elromlik dobjuk ki azonnal", hanem, hogy tényleg sikerüljön megoldani a dolgokat. Érzem, hogy ő is szeret, és nem mondom, hogy semmi érzelem nincs közöttünk, mert van, csak nem tudom,ez mire elég.
2014. dec. 22. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy határ, amikor az "elromlik, javítsuk meg" már nem fog segíteni...csak be kell látni, hogy mikor van az a határ.
2014. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!