Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

szóval 2015.03.15-én volt egy nagyon szemét akadékoskodó ellenőr a 3-as metrónál, siettem volna mert pont ment a metró és megkérdeztem tőle hogy muszáj-e megmutatni a cuccokat. itt rontottam el, ugyanis hiába voltak rendbe a papírjaim,adott egy 2000-es csekket. még aznap bementem az akácfa u 22. bkk székhelyére.ott megmutattam neki az érvényes diákomat, mert azt irta rá a nő a papira. elmeséltem neki a sztorit. ő ott a helyszinen aztmondta hogy 16.000.

megfogtam magam és eljöttem,abban a hitbe hogy "majd elévűl" ma azonban kaptam egy felszólítást 32.000-ről. a k... mamájukat. ilyenkor mi tévő legyek?



#büntetés #BKV #ellenőr #orális élmények
2015. aug. 12. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
vagy persze azt akarod velünk elhitetni, hogy pont előző nap járt le a bérlet, és tulajdonképpen tök jogtalanul büntettek meg, csak hát te mielőtt bemutattad volna, inkább kidobtad, mert hát másnap már úgyse érvényes...
2015. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
mivel az a k@urva aztmondta hogy a diákomat kell megmutatni. és meg a f@aszsz@pás bérletet. és aznap volt. még. másnap lejárt. miért kéne nekem titeket meggyőzni? a kérdés vcsak az hogy mitévő legyek...
2015. aug. 14. 11:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Befizeted a büntetést, mást nem tehetsz.
2015. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!