Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonattal utazás-Megéri az 1....

Vonattal utazás-Megéri az 1. osztályon utazni az IC-n? Mivel másabb, mint a 2. osztály?

Figyelt kérdés
Ugye árban 1000 ft-al több, szóval az nem sok, valószínű nem lesz büdös, meg talán jobban hűt majd a klíma? meg wifi gondolom van.

2015. aug. 15. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

alapvetően fülkés szokott lenni, és az IC-ken a gyorsvonati részleg ilyen ömlesztett

vonatonként változó, valahol csak tisztább, mint a másodosztály, valahol még konnektor is akad a fülkében valahol csak a folyosón

wifi van a gyorsvonati kocsikban is

2015. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mentem párszor, szerintem nem éri meg. 2 konnektor volt egy fülkére, annak örültem. Ééééés, ennyi. A wifi pont olyan gyenge, mint máshol. A wc sem tisztább. A légkondi se extra. Sőt, egyszer volt, hogy nem volt függöny az ablakon. A 2. osztályon volt... Nem tudnám megmondani mi benne a plusz.
2015. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fölösleges. Különbség talán, hogy kevesebb az ülőhely.

Kevesebb utas.

Az 1. osztályú kocsik nem érnek hamarabb a végállomásra.

2015. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy elég sokszor előfordult már, hogy gyakorlatilag privát kabint jelentett az IC helyjegy, mert azért még mindig nincs expressz vonat és viszonylag sok bokorban megáll a vonat.

Busz ugyan annyiba kerül, és sokszor előfordul, hogy igen csak kényelmesen vannak az utasok, és sokkal jobb színvonalú. Időben meg ugyanannyi.

2015. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!