Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv online jegyvásárlásnál...

Máv online jegyvásárlásnál elontottam valamit kellene segíség?

Figyelt kérdés
Persze, hogy nem adtam meg számlázási adatokat mert miért ne, szóval most nem tudok otthoni jegy nyomtatást, pedig nekem az kell lehet nem lesz időm, hogy a jegyautomatával szórakozzak amit még soha nem kezeltem. Hiába adtam meg utólag számlát így se jó.

#MÁV #otthoni jegynyomtatás
2015. aug. 20. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd a MÁVDIREKT-et a 06 40 49 49 49 telefonszámon, ők tudnak segíteni.
2015. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem kérem számlára, mégos tudom otthon nyomtatni.
2015. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Otthon akkor tudod nyomtatni, ha az előre kéred. Elvileg ilyenkor kötelező az elektronikus számla. De a lényeg, hogy ha végigvitted a tranzakciót, és kifizetted, akkor csak visszatérítés és újabb vásárlás után vehetsz otthon nyomtatósat. Utólag már nem lehet semmiképp módosítani.
2015. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt olyan lehetőség, hogy visszatérítik az árat azt választottam és megvettem újra online számlával így már ki is nyomtattam.
2015. aug. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!