Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy működik ez a BKV 5/30...

Hogy működik ez a BKV 5/30 napijegy?

Figyelt kérdés

Olvastam a BKK holnapján, hogy ez a jegytípus 30 napon belül 5 találomra választható 24 órára feljogosít utazásra.

De ennek megválaszthatom a pontos idejét is, vagy ez a jegy 0-24-ig érvényes?

Valaki használt már ilyet?



2015. aug. 21. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es Ez így van. A nevében is benne van, hogy BKK és nem Budapest jegy.
2015. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

"Az integráció semmilyen irányba nem tart, viszont az 5/30-as jegy használói 100%, hogy jobban örülnek annak, ha ki tudnak menni mondjuk Budaörsre, mint hogy 20 Ft-tal olcsóbban vehetik meg a vonatjegyüket, amit nem fognak, mert Budapesten vannak."

Most akkor Budapesten vannak, vagy mennek Budaörsre?

Épp ez a probléma, vannak helyek, ahova kijár a BKK, meg vannak, ahova a MÁV/Volán jár ki. Utóbbiak nem számítanak, egyesek szerint jelentéktelenek, meg 20 Ft a jegyár különbség. Meg hát rengetegen utaznak vonattal Budapesten belül vonattal, nyilván az sem számít, hiszen azok nem emberek.

2015. aug. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igazából ez a jegy nagyon megkíméli pl. az én pénztárcámat, mert egyetemhez ügyeket kell intéznem Budapesten az elkövetkezendő két hétben, és teljesen szétszórtan, pont öt napot kell igénybe vennem, úgyhogy amikor megtaláltam, nagyon megörültem.

MÁV meg nekem a 100-as vonalon 90 forinttal lenne olcsóbb, szóval nem fogok sírni, ha most ezt nem vehetem igénybe :D ennek a többszörösét megtakarítom ezzel a típusú jeggyel

2015. aug. 23. 19:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Na KumuGeri ezt is tönkre vágta
2023. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!