Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Amikor az útvonaltervező...

Amikor az útvonaltervező megadja, hogy pl. ezzel vagy azzal menjek 5 megállót, akkor?

Figyelt kérdés

Akkor azt az 5-öt hogy kell számolni? Ahol felszállok, az az 1. megálló, vagy azt nem kell beleszámolni, hanem ahol legközelebb megáll, az lesz az első?

És felszállok, megyek 5 megállót, az 5.-en szállok, vagy a 6-nál?

Nekem ez olyan kusza, valaki el tudná magyarázni?? 😓



2015. aug. 30. 14:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát basszus, ezt nem hiszem el, nagyon sötét vagyok :D

A BKK-n nézem az útvonaltervet, (és végül Szív utcáról indulva) azt mondja, menjek a Kodály Köröndig, ami a Vörösmarty téren van (???), ott szálljak fel a metróra, menjek el a Deák Ferent térig, szálljak megint metróra, menjek el az Újpest-központ M-ig, leszállok az Árpád hídnál és onnan sétálok a Váci útra??

Ellenőrzésképp beírná valaki ide: [link]

induláshoz Szív utca, érkezés Váci út 136, csak hogy jól értelmeztem-e a leírtakat?? 😱

2015. aug. 30. 15:32
 12/15 A kérdező kommentje:

Úgy látom, a linkelés sem megy 😅

A kedves 4. válaszoló 2. linkje :)

2015. aug. 30. 15:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A Kodaly korond nem a Vorosmarty teren van, hanem a Vorosmarty ter iranyaba kell felszallni a foldalattira. Remelem innen ame ertheto.
2015. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mielott itt valaki eloall szuperokos alternativ javaslatokkal, a ket pont kozott nem ez a leggyorsabb utvonal, de ketsegkivul a metroval a legnehezebb eltevedni.
2015. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Jaa, értem!

Köszönöm szépen!! :)

Ment a zöld minden válaszra:)

2015. aug. 30. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!