Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történt ma Bocskaikert és...

Mi történt ma Bocskaikert és Apafa megállóhelyek között, hogy a vonatom 50 perces késésben van?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott nen tudom. De Karcag-Pladány közti biztberhiba miatt 30-40 perces késések vannak a vonalok. Az 50 perc pedig a Startnál belefér e kategóriába :)
2015. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt írják pálya állapota miatti késés.. tudod kicsit meleg van ilyenkor behal a máv....
2015. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Itt vagyok Karcagon, mentem volna Kisújszállásra, de most mondták hogy a vonat ma nem közlekedik..Debrecennél történt valami..

Most visszafelé mennék akkor Püspökladányig, most lettünk az ICvel összekapcsolva..

2015. aug. 31. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
alig várom hogy én is élvezhessem ismét ennek a vonalnak a szépségeit:-S
2015. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyen is csak velem történhet meg :D
2015. aug. 31. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy csak veled, én is rengetegszer átéltem hasonlókat (napi Szolnok-Debrecen oda-vissza, minden hétköznap). És a jó hír számomra az, hogy megint jön ugyanez... :D A nyarat végigvonatoztam, de olyat ritkán láttam, ami a 100-as vonalat alulmúlja.


Amúgy ja, a szokásos volt, bizberhiba, mint mindig.

2015. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!