Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tanulói jogviszony igazolással...

Tanulói jogviszony igazolással (nappali, államilag támogatott) lehet a MÁV és a GYSEV járatain diákjeggyel vagy valamilyen kedvezménnyel utazni?

Figyelt kérdés
Múlt héten iratkoztam be egyetemre Debrecenben, amúgy Sopronban lakom, de beiratkozáskor diákigazolványt még nem kaptam, még ideigleneset sem, csak jogviszony igazolást. Ezzel nem lehetne addig valami kedvezménnyel utazni? (Azt nem tudták megmondani, hogy pontosan mikor kapunk diákigazolványt)

2015. aug. 31. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A diákigazolvány igénylésekor kapott igazolás a diákigazolványod addig, amíg elkészül az igazi. Személyivel pedig vasúton 33 százalék e kedvezmény péntek 10-től vasárnap éjfélig.
2015. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 26 év alattiaknak van a 33 százalékos kedvezmény, személyivel.
2015. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, oké, köszi :)
2015. aug. 31. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmi igazolásod van, az helyettesíti a diákigazolványt: [link]
2015. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!