Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecen kassai út 26-ról...

Debrecen kassai út 26-ról hogy tudok legkönnyebben eljutni a bem térre és/vagy az egyetem főépületéhez?

Figyelt kérdés
Sajnos a menetrend elég kaotikus, és közvetlen ahogy láttam egyik se visz oda. Előre is köszi
2015. szept. 2. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A Laktanya utca megállóban felszállsz az 5-ös trolira, kimész a nagyállomásra, ott az 1-es villamossal mész vagy a Bem térig, vagy az egyetemig..
2015. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Kassai útról a 24-es busz az Egyetem fele megy.
2015. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Kassai úti campusról a főépülethez gyalog a legegyszerűbb és a leggyorsabb. Az uszoda mellett (Zákány utca) elindulsz, végig az Oláh Gábor utcán, megérkezel az egykori csónakázótó mellé és átvágsz a nagyerdei parkon. 10-15 perc alatt ott is vagy, nincs tömegközlekedési eszköz, ami ezt tudná.

A Bem tér is gyalog a legegyszerűbb: az Árpád térről a Hadházi úton indulsz el és nem egészen 10 perc után ott vagy a Bem téren, a kereszteződésből odalátsz a fizikai intézetre.

2015. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajna koli választásnál nem kalkuláltam bele a közlekedést, de akkor nem lesz ez olyan vészes! Még egyszer köszi!
2015. szept. 3. 19:10
 5/6 Fingkirály válasza:

A Kassai közlekedése sajnos nem éppen a legpöpecebb, szóval bármilyen hülyén is hangzik (mondjuk lehet az azóta eltelt egy hónap alatt te is rájöttél :)), de a leggyorsabban GYALOG. Szépen végigmégy a Laktanyán (kb 4-500 méter), a végén balra, végig a Hadházin (kb 300 méter), és már ott is vagy a Bem téren. Ha nem totyogsz, akkor maximum 7-8 perc, hamarabb megvan, mint a trolira várni.


Ott meg felszállsz a villamosra, és leszállsz az egyetemnél :)

2015. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, közben megtapasztaltam. A campus A épületben vagyok kolis, onnan egy köpés a hadházi, és ott végig jó 10 perc.

A főépülethez meg heti 1x vagy 2x megyek, annyi meg gyalog is belefér :D

2015. okt. 11. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!