Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebben letehet...

Melyik a legkönnyebben letehető angol nyelvvizsga? A diplomámhoz kellene úgyhogy ebben a pillanatban a papír a lényeg.

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A könnyűség relatív. Vannak nyelvvizsgák, ahol nagyobb hangsúlyt fektetnek a szövegértésre, máshol a nyelvtan kerül előtérbe... Te tudhatod hogy neked melyik megy jobban.
2014. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Dexam
2014. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dexam írásbeli, Origo szóbeli.
2014. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
A papír a lényeg?????????????? Neked soha nem adnék diplomát! Remélem, soha nem is kapsz!!! Sajnos olyanok is kapnak, akik hozzád hasonlóan bunkók!!!
2014. jún. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod egyáltalán mi a bunkó szó jelentése? Te biztos nagyon sokra viszed majd az életben, ha így állsz másokhoz..
2014. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a legkönnyebb, amire kellőképp felkészülsz!

Mért a papír a lényeg? A diplomához? Én megértem...de ha nincs mögötte rendes tudás, akkor semmit sem értél el vele!

2014. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0 nyelvtudással nem kaphat az ember nyelvvizsgát. Akinek sikerül, az azért valamilyen szinten el tud már makogni hétköznapi helyzetekben. Az már más kérdés, hogy utána használja-e a nyelvet, mert épp nincs rá szüksége, ezért kár megbélyegezni bárkit is...
2014. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én olyanra mentem angolból ahol nincs tükörfordítás, szabad szöveget sokkal kellemesebb írni - amiben nem vagyok biztos, nem írom le. Németen ezzel szívtam leginkább.
2014. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!