Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Borsod Volán meg büntetett,...

Kendzsi kérdése:

A Borsod Volán meg büntetett, mert érvénytelen bérlettel utaztam. mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Pont aznap járt le a bérletem és nem vettem észre) Tehát 2015.01.12.-én meg büntettek 8ezer valamennyire.. rá 1 hónapra kijött 16 ezer forint én ezt végképp nem tudtam ki fizetni, mert iskolába jártam és nem volt annyi pénzem... nem tudtam mit csinálni. Most pedig 2015.09.07-én kaptam az EOS KSI-től egy levelet amin az áll, hogy "A Borsod Volán Kft. az önnel szembeni fennálló követelést az EOS KSI Kft-t bízta meg. Figyelmeztetjük, hogy a követelés behajtására minden intézkedést elkövetünk" bla bla bla..


És5 napon belül be kell fizetem 14312Ft-ot. Na ezt most nem értem. Ha lejött egyszer 16 ezer most miért csak 12 ezret kell fizetnem? Mit tehetnek?



2015. szept. 8. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

jobban jársz, ha fizetsz, mert ha megjelenik a bírósági határozattal a végrehajtó, bemennek, és foglalnak. És ránéz a végrehajtó bácsi a százezres LED tévére, azt mondja, ez 16 ezer, és viszi, te meg kamillázhatasz. Márpedig, ha már követeléskezelőnél van a dolog, akkor abból végrehajtás lesz, és az sincs ingyen. Így lesz a 12 ezes bírságból 150 ezres végrehajtási/követeléskezelési kötlség, és azt is te állod.

Tapasztalat: legközelebb, ha meg akarnak b..szni a buszon, nyúlcipő. Ne arcoskodj az ellenőrrel, pláne ne üsd meg, mert azt csak a védett etnikumnak szabad, neked nem, közfeladatot ellátó személy orrbagyűréséért te börtönbe kerülsz, mert ilyenkor pillanatok alatt előkerül a rendőr, ez nem migránshelyzet, hogy tilos intézkedniük. Finoman szóval kell tartani az ellenőr bácsit, finoman tendálni a kijárat felé, és a busz megállásakor futás!

2015. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk fizetni, ha már ennyi eszed volt.
2015. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Várjál még, tovább fog csökkenni.


Muhaha.

2015. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent fontolóra vettem, órákon át gyötrődtem, kínok között szenvedtem és rájöttem, hogy nincs más lehetőséged, mint a legközelebbi busz elé vetned magad :(
2015. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Célunk, hogy minden egyes szituációra megtaláljuk a megfelelő megoldást. Tudjuk, hogy esetenként nehézségekbe ütközik a teljes összeg azonnali kifizetése, ezért nyitottak vagyunk az Ön javaslataira. Próbálunk olyan megoldást találni, amely figyelembe veszi az Ön egyedi helyzetét, valamint ügyfelünk arra irányuló kívánságát, hogy az adósság a lehető leggyorsabban kiegyenlítésre kerüljön.


Tehát elemezzük a kintlévőség kiváltásának összes lehetséges módját, és egyénre szabott fizetési lehetőségeket kínálunk. Továbbá, természetesen, tiszteletben tartjuk az Ön személyes adatainak és az Ön által számunkra átadott információk bizalmas jellegét."


[link]


Hát talán húzd ki a fejed a s3ggedből és emeld meg a telefont. Kérsz egy részletfizetést és gyanítom belemennek.

2015. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésben írd egybe, hogy megbüntettek! Utzána azt is írd egybe, hogy kifizetni!

Harmadszor: fizess, mást nem tudsz tenni.

2015. szept. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!