Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért büdös a borsod volános...

Miért büdös a borsod volános Scania?

Figyelt kérdés

Többször is szembesültem hogy a Borsod volános Scania touring higeren büdös fertőtlenítős vegyszeres szag van!

Rendszámok:MLG-015(ez tűrhető) MLG-014(szinte elviselhetetlen a szag)

Pedig a buszok 2013-óta forgalomban vannak!

Köszi a válaszokat!



2015. jún. 24. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem tőlük kérdezed meg? :D


www.borsodvolan.hu

2015. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán azért mert lehet vannak még olyan sofőrök akik megpróbálják éppen tartani a buszt és paraszt utasok után valami fertőtlenítő szerrel felmossák.
2015. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy ezek (többségben) Debrecenbe járnak (debreceni vagyok), utaztam is már rajtuk és nem éreztem rajta büdöset..
2015. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, annyi a történet, hogy mivel ezek elég új buszok, nem lestrapált, 5-6 éve nem takarított buszok, próbálják rendszeresen tisztán tartani. na meg az is lehet, hogy attól függetlenül, hogy 2 évesek, még mindig nem ment ki belőle az új szag.


a klímafertőtlenítés is elképezlhető.

2015. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!