Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Keletiben MOSt mennyire...

A Keletiben MOSt mennyire bonyolult feljutni egy Győr felé induló IC-re?

Figyelt kérdés

Pénteken (2015.09.11.) a 16:10-kor induló IC-re van jegyem (pót- és helyjegyem is). Viszont reggelente látom, hogy milyen sokan (menekültek) próbálnak feljutni a Győr felé induló vonatokra.


Mennyire nehéz feljutni? Vagy inkább Kelenföldön próbálkozzak?


2015. szept. 10. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire, ha a Keleti van neked közelebb, akkor szállj fel nyugodtan ott.
2015. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát csak reggelente, az első vonatnál vannak sokan?

Megnyugtató, köszönöm!

2015. szept. 10. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy a menekültek mindig sokan vannak, rabolnak és rendkívül veszélyesek. Amióta válság helyzetet hirdetett a kormány azóta nem mertem kimozdulni a szobámból. :(
2015. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rabolnak? netán meg is ölnek ott helyben nem? Ne beszélj már ilyen baromságokat azért, minden nap ott járok egyszer sem raboltak ki, sőt meg sem öltek.

Nyugodtan szállj fel a keletibe semmi sem másabb mint máskor sétálsz a vonathoz és felszállsz kész.

2015. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-ban azért elég egyértelmű szerintem az irónia, főleg ezt olvasva: "Amióta válság helyzetet hirdetett a kormány azóta nem mertem kimozdulni a szobámból." Ilyet épeszű ember komolyan nem ír le.
2015. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!