Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tanácsos a napokban Budapestre...

Tanácsos a napokban Budapestre utazni vidékről pár órára?

Figyelt kérdés

A menekültek miatt kérdezem. Vonattal utaznék. Ha nem a Keletibe, hanem a Délibe megyek, az jobb?

Nem veszélyes? Nem lehet probléma?


2015. szept. 10. 12:14
 1/10 anonim válasza:
72%
Egyik sem veszélyes. Próbáld ki. De retteghetsz is tőlük, attól előrébb leszel.
2015. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%

Néhány jótanács:

-ne dobáld őket szalonnával

-ne rugdosd meg a kislányokat

-ne kezdd el nekik kifejteni tört angolsággal, hogy hogyan kéne őket géppuskával kiirtani még a határon

-ne mászkálj szíriai, vagy iszlám államos zászlóval.


Ha ezeket sikerül betartanod, akkor te is képes vagy arra, hogy elkerüld velük a konfliktust.

2015. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem veszélyes hanem kellemetlen, tolakodnak a menekültek, szemetelnek és nagyon büdösek. Vonaton meg dohányoznak, szemetelnek ugyanúgy.
2015. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Ezek a kédések komolyak? A migránsok emberek! Nem kiéhezteett krokodilokkal akarsz úszni menni, csak leszállsz egy istenverte vonatról! Mi ebben az olyan rohadt veszélyes, mondja már meg valaki...
2015. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok ott éjszakázni, mert lezárják a pályaudvarokat. Másnap is van dolgom.
2015. szept. 10. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Én akartam menni a múlt héten Pestre Szegedről kocsival, de annyira félek, hogy ha véletlenül egy menekült mellett megyek el a Keletinél és gránáttal felrobbant a kocsimmal együtt. Mostanában Röszkére sem mereészkedtem :(
2015. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 5/6 Időpont ma 12:39


Ha ennyi mindentől félsz, akkor el se indulj, mert mi lesz ha a lábadra esik egy üllő a poggyásztartóról...

2015. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát én beszarok a 6-os válaszon :D:D:D
2015. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vicces ember a magyar..."retteg" a menekültektől, akik eddig senkinek nem ártottak, de simán kiviszi a gyereket egy Magyar-Román meccsre szívni a könnygázt... :D
2015. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

már rég fel lettem volna robbantva

gyere és próbáld ki milyen az élet a nyugati határnál és garantálom hogy nem fogsz félni....ostobák!

Közéjük meg nem kell bemenni, vannak kerülőutak is, de nyilván látni fogod és elmész mellettük. Ha meg egy vonatra kényszerülsz velük, nem veszélyes, inkább csak kellemetlen

2015. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!