Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit írjak a diákbérletre?

Pumika17 kérdése:

Mit írjak a diákbérletre?

Figyelt kérdés
A mai napon meg akartak büntetni Szegeden mert a diákigazolvány számom helyett a személyigazolvány számomat írtam rá. De természetesen volt érvényes bérletem, diákom, és személyim, lakcímkártyám minden. Azt mondták hogy 150 Ft ért menjek el kicseréltetni, de azon gondolkoztam minek, ha az van rá írva hogy "Ig. sz.:" nincs rá írva hogy diákot kellene...

2015. szept. 22. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jövő hónapban írd rá a horgászigazolványod számát.
2015. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek vitatkozol?

Az diák vagy a bérlet igazolvány számát kell ráírni.

De majd legfeljebb következő alkalommal meg is büntetnek.

2015. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Diákbérletre diákigazolvány szám, mivel a diákigazolvány miatt kapod a kedvezményt, nem a személyid miatt...
2015. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 petizacc ***** válasza:
100%
Majd a súlyosan értelmi fogyatékosok számára ezentúl kiegészítik azzal, hogy DIÁK ig. szám!
2015. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem múltkor azèrt büntetett meg az SZKT ellenőre a 2-es villamoson, mert a diák helyett a pilóta igazolványom számát írtam a bèrletre. Megyek perelni, mert kegyetlen volt :(
2015. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, igazad van!! Engem azért akartak megbüntetni, mert a Józsi haverom diákjának számát írtam rá. Pont ezt mondtam nekik én is, mint te, hogy "dehát nincs rajta, hogy konkrétan kinek az igazolványának a számát írjam rá, csak annyi, hogy igazolvány szám, tehát akárkiét ráírhatom, nem?"...
2015. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

DIÁK bérlet DIÁK igazolvány...ezt is 1000-ből 1 ember nem képes felfogni :D


Legközelebb ráírnám a töltött káposzta receptjét.

2015. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!