Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha távolsági buszon valakire...

Ha távolsági buszon valakire rájön a hányás, mert nem bírja a gyomra az utat, akkor mi történik? A sofőr leszállítja a semmi közepén, és megbírságolja a kár miatt?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy a buszon, amin utaztatok, valaki elkezdett hányni? Én eléggé félek tőle, hogy velem megtörténhet, mert sokszor éreztem magam rosszul buszozás közben.
2015. szept. 27. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyél zacskót.
2015. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt. Sőt egyszer magam is így jártam. De erre fel vannak készülve, a buszok többségén van valamilyen takarítóeszköz. Egyébként sem zárhatnak ki az utazásból lakott területen kívül, ahogyan az sem valószínű, hogy a sofőr rád varrná a takarítás költségeit.
2015. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MrPifta ***** válasza:
szólsz a sofőrnek, megáll, hánysz, mentek tovább
2015. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. semmi nem történt. megállt a sofőr, szólt, hogy ha gondolom, szálljak le kicsit friss levegőt szívni... addig felmosott. ennyi.
2015. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy rosszul leszel, vigyél magaddal zacskót. Ha mégis "bepiszkolod" a buszt, akkor kérsz valami takarító eszközt ha van. Miért a sofőr takarítana utánad. Vannak erre a célra gyógyszerek is, mármint hányás ellen.
2015. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!