Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » December 12 után hogy működik?

December 12 után hogy működik?

Figyelt kérdés

Amint láttam se vonat,se volánt nem tudtam nézni csak december 12dikéig,és utána mi lesz hogy lesz? Csak azért kérdezem,mert nem nagyon jártam el ilyenkor otthonról. A barátnőm kicsit odébb lakik és vele tölteném el az ünnepeket és dec. 25dikén mennék. Csak nem tudom járnak-e akkor vonatok,buszok?

Vagy lesz akkora már menetrend hozzá?



2015. okt. 9. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennének vonatok és autóbuszok? Mint minden évben, idén is decemberben változik az autóbusz- és vasúti menetrend. Még azért nem látod, mert most készül a tervezet, de ne aggódj, december 12-ig publikálva lesz.
2015. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a téli menetrend addig -időben- meg fog jelenni!
2015. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig decemberben lép életbe az új menetrend, ami még nincs kihirdetve, de általában nem sok változás szokott lenni. Amivel most jársz, az nagy valószínűséggel ugyanakkor fog járni, vagy legfeljebb pár perc eltéréssel.
2015. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem akkor megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat :)
2015. okt. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!