Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vannak civil ruhás ellenőrökke...

Vannak civil ruhás ellenőrökkel járó közteresek?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem büszkeségből mondom, de nem fizetek a jegyért, ugyanis közmunkán élek és van hogy 1-2 napig nem is eszek, annyira nincs pénzem. Általában nézni szoktam a megállókat és ott már lehet látni, ha közteresek állnak. Akkor általában le is szállok, függetlenül attól, hogy a közteresek felszállnak vagy nem. Ez így megoldás többnyire, szóval így nagyon könnyű bliccelni, nem tudom miért nem járnak a közteresek is civilbe, eddig még nem találkoztam civil ruhás közteressel. Ha közteres nélkül jön az ellenőr akkor megpróbálok a jogaimmal élni, így eddig még szerencsére nem büntettek
2015. okt. 12. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

eljön ennek is az ideje, csak add az ötleteket.


(egy együttérző polgár)

2015. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"a közteres nélkül jön az ellenőr akkor megpróbálok a jogaimmal élni, így eddig még szerencsére nem büntettek"

azért ezt annyira ne hangoztasd, mert a bkk-nak is vannak jogai amiket áthágsz

2015. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"azért ezt annyira ne hangoztasd, mert a bkk-nak is vannak jogai amiket áthágsz"


De szerencsére eddig az én jogaim erősebbnek bizonyultak :)

2015. okt. 12. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

egyszer majd nem jön össze, aztán majd az az 52ezer Ft is kevés lesz, mert szépen a büntetést is fizetni kell.


egyébként a közteresnek is van munkaruhája, tehát civilben maximum egy nem dolgozó közterest fogsz látni.


meg tudom, közhely, de lehet gyalogolni vagy kerékpárral is járni.

2015. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem menhely, ugyhogy a kepzelgeseid ellenere nincs jogod hasznalni a Budapesti Tomegkozlekedest, ha nem fizetsz erte.
2015. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!