Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem vagyok pécsi ezért kérdeze...

Nem vagyok pécsi ezért kérdezem! Pécsen buszok hogy járnak?

Figyelt kérdés
Árkádtól Plázáig és vissza? Kedden mennék.. 14:00körül kéne menjek a Pázához és 17:00körül kéne vissza az Árkádhoz

#busz #taxi #Pécs #Árkád #pláza #tömeközlekedés
2015. okt. 25. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Próbálj meg a google oldalon rákeresni a pécsi közeledési vállalatra majd a weboldalukon megnézni. Én sem vagyok pécsi ezért nekem is ugyanannyi időbe tellene megnézni mint neked.
2015. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Legegyszerűbb, szerintem, ha Árkádtól elgyalogolsz a Zsolnay szoborig, vagy elmész egy buszmegállót Konzumtól akármelyik busszal (de lgondolom nincs bérleted és nem akarsz annyi jegyet venni). Zdolnay szobor megállóban felszállsz egy 130-as buszra, ez a Pláza előtt fog letenni. Visszafelé elsétálsz a Nagy Imre út nevű megállóba és felszállsz egy 3-as számú buszra, ez az Árkádnál tesz le. :)
2015. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy az ÁRKÁD melyik oldalán leszel.


Ha az északi oldalán (Rákóczi út), onnan a Zsolnay-szobor jó 500 m.


Az ÁRKÁD déli oldalától (VOLÁN autóbuszállomás felőli oldal, Nagy Lajos király útja); a Zsolnay-szobor onnan is jó 500 m, de az Autóbuszállomás nevű megálló gyakorlatilag a Nagy Lajos király útja túloldalán van. Át kell menni a gyalogátkelőhelyen, kb. 60 m balra, az autóbuszállomás sarkán jobbra kell fordulni, és onnan kb. 30 m a 130-as megállója.

Az északi oldalról érdemes átjönni, épületen belül.


Ha esetleg az ÁRKÁD délnyugati kijáratánál leszel (vagy ahhoz közel), akkor pedig a Vásárcsarnok megálló van nagyon közel. Át kell menni a gyalogátkelőhelyen (déli irányba) és onnan kb. 100 m a megálló.


Az időpont éppen kedvező, ugyanis a 130-as, munkanapokon, 13:10 és 16:10 között jár a legsűrűbben: 20 percenként.

Még annyit, hogy a 130-asról a Vásártér nevű megállóban kell leszállnod.


Visszafelé én is a 3-ast javaslom, a megállók és a járat-sűrűség miatt is.

2015. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!