Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcrol nem indulnak...

Miskolcrol nem indulnak tavolsagi buszok pl pestre, szekesfehervarra, veszprembe vagy akarmilyen masik messzebb levo varosba?

Figyelt kérdés
Ha indulnak, akkor hol tudnam megnezni a menetrendet? Mar regebben is kerestem neten de sehol nem talaltam jaratokat:) pedig azert miskolc eleg nagy varos, furcsa lenne ha pont innen nem indulnanak buszok
2015. okt. 29. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Budapestre és dunántúli városokba nincsenek buszok Miskolcról. Budapestig elég jó a vonatközlekedés, onnan peidg minden nagyobb városba el lehet jutni valahogy (busszal vagy vonattal).

Alföldi városokba viszont járnak buszok, pl. Debrecenbe, Szegedre, Békéscsabára,...

2015. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telekocsit is érdemes nézni, Bp-re mindenképpen vannak helyek, de dunántúli utakat is ki lehet fogni.
2015. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] Itt minden Miskolcról induló helyközi buszt megtalálsz. Sajnos a Dunántúlra nem mennek se buszok, se vonatok átszállás nélkül Miskolcról.
2015. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel Miskolcról annyira jó a vonatközlekedés Budapest felé hogy semmi értelme járatni buszokat a kutya nem használná őket.

Ezért a legegyszerűbben és leggyorsabban úgy tudsz eljutni, hogy pesten átszállsz.

Viszont minden alföldi más városba közvetlen összeköttetés van, Debrecenbe, Egerbe, Békéscsabára, Szegedre, Kecskemétre.

Nyári időszakban viszont két közvetlen vonat is jár Székesfehérváron át a Balaton déli partjára.

De szerintem ez így van jól vagy is én személy szerint biztos hogy nem ülnék végig egy Miskolc-Veszprém vagy Győr buszutat. Ilyen távolságokra ott a vonat.

2015. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!