Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a Debreceni...

Hogyan jutok el a Debreceni Egyetemig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy az Egyetemre hogyan juthatok el? Jövő héten szeretnék menni nyílt napra,ezelőtt soha nem voltam Debrecenbe.Miskolcról indulnék busszal. Melyik megállóban kellene leszállnom? Ezután pedig merre tovább? Nagyon örülnék ha valaki aki rendszeresen utazik arra eligazítana. Előre is köszönöm. :)

2015. nov. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Vonattal érkezve egyszerűbb... az állomás előtt felszállsz a villamosra, és leszállsz az egyetem előtt
2015. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

sajnos nem tudom,hogy a miskolci busz megáll -e a nagyállomásnál. ha igen, akkor ott szállj át az 1-es villamosra.

ha nem áll meg az állomásnál(úgy tudom böszörményen keresztül jön a böszörményi úton) akkor szállj le debrecenben valahol a böszörményi úton és menj át a túl oldalra, és ott szállj fel 22-esre. ugyanott tesz le mint a villamos(Vele szemben)

vagy a doberdónál is leszállhatsz a miskolciról ha arról jön(árpád vezér általános iskola) és a 10-es busszal menj tovább.

vagy még egy opció: a buszállomáson leszállsz és felsétálsz a nagytemplom fele(ott 1-es villamosra szállsz) gyalog nem sok, kb 5-10perc séta.

2015. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt is megteheted, hogy a buszállomásig mész, és ott megkeresed a Mechwart András Szki. vagy a Mentőállomás elnevezésű megállókat (a buszállomás két oldalán vannak tkp.), és onnét a 10-es buszcsalád valamelyikével is mehetsz. Annyi, hogy ezek rendszerint elég komolyan ki vannak tömve, de a villamosok és a 22-es busz is.
2015. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az Agrártudományi centrumnál megáll a buszom (Böszörményi út)Szerintem ott leszállok,onnan már nem olyan messze vagyok az Egyetemtől.
2015. nov. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!