Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen helyi tömegközlekedési...

Milyen helyi tömegközlekedési lehetőségek vannak Munkácson és Ungvárott?

Figyelt kérdés

Az Internetes oldalak gyakorlatilag nem adnak választ erre. Olyasmit böngésztem ki, hogy ott csak iránytaxik járnak.

Ha valaki odavaló vagy rendelkezik helyismerettel, nagyon örülnék egy részletesebb tájékoztatásnak!

Az is érdekel, hogy: Záhonyból csak vonattal lehet átmenni az ukrán oldalra vagy létezik autóbusz is? Esetleg olyan is, amelyik célirányosan Munkácsig vagy Ungvárig elvinne?

A Záhony-Csap, Csap-Munkács, Csap-Ungvár, Ungvár-Munkács vasúti összeköttetést - úgy, ahogy' - megfejtettem. (Hivatalos útra megyek, de az utazás részleteit nekem kell megszerveznem.)



#Munkács-Ungvár-helyi-tömegközlekedés
2015. nov. 18. 13:53
 1/1 anonim válasza:
Én a háború előtt voltam, és akkor volt helyijarat, kis sárga buszok jártak, de úgy néztem, hogy a megallók nem voltak több helyen se kiépitve, egyszerűen a helyiek tudtak hol áll meg, és ott várakoztak. Amúgy a sofőrnek kell fizetni, jegyet nem ad, de nagyon keveset kért,kb 60-100 ft-nak megfelelő hrivnyát. Én vonattal mentem csapra, onnan busszal Munkácsra. A csapi vasútállomás mellől indulnak a buszok és lehet a közelben pénzt is váltani. Érdemes a helyi magyaroktól utbaigazitasokat kérni, mert amúgy ha nem tudsz ciril betűket olvasni ukránok, akkor eléggé el leszel veszve, nekem a helyiek segítettek.
2015. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!