Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Nyugatinál honnan indul a...

A Nyugatinál honnan indul a 91-es busz?

Figyelt kérdés
Vasarnap hajnalban azzal kell eljutnom a Déliig,de hol keressem? És a buszon hol kell jegyet kezelnem?
2015. nov. 24. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
2015. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom
2015. nov. 24. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
A pályaudvar Váci út felőli oldalán lévő buszvégállomásról indul a 91-es. Jegyedet felszálláskor a buszvezető előtt elhelyezett lyukasztóval kell érvényesítened.
2015. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló régi képeket küldött, azóta áthelyezték őket a tér ellentétes oldalára a csigalépcsőhöz. futar.bkk.hu oldalon tudod megnézni pontosan hol, közelíts rá a nyugatira és minden megállóhoz pontosan kiírja hogy onnan mik indulnak. Itt meg tudod nézni azt is hogy mikor indul.
2015. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az átépítésről nem tudtam bocsi. Régen jártam arra. :d

Pontozzátok le, vagy jelentsétek be, nehogy valakit félrevezessek.

2015. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy a Nyugatitól a Déliig miért a 91-es busszal akarsz menni? Metróval nem lenne gyorsabb? Igaz, akkor át kell szállni (a Deák téren), de az is megoldható 1db vonaljeggyel. Vagy van olyan időszak (vasárnap) hajnalban, amikor még nem jár a metró, de a 91-es már igen?
2015. nov. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az átszállási és várakozási időt beleszámolva, hajnalban gyorsabb a 91-es mint a metró.
2015. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,gyorsabb az utvonaltervezo szerint..nem vagyok pesti,probaltam a legegyszerubb megoldast megtalalni,ha nincs atszallas,nem is ronthatom el :D
2015. nov. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!