Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem lehet soha egy...

VdorottyA kérdése:

Miért nem lehet soha egy Volán távolsági buszjaraton sem használni a beépített wc-t?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 19:32
 1/8 anonim válasza:
53%
Hogy a sofőr megállhasson 10perc cigiszünetre
2015. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok munka lenne folyamatosan kiüríteni, takarítani. De az is lehet hogy rossz.

Pedig ma már a járműveken nem ritka a wc. Egyes autókon is megtalálható

[link]

2015. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Még életemben nem láttam olyan buszt, amelyiken kinyitotta volna a sofőr a WC-t, pedig Európát keresztül-kasul utaztam már busszal.
2015. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: hiányzik a wc-k ürítéséhez illetve a víztartályok feltöltéséhez szükséges infrastruktúra és adott esetben a személyzet is. Szerintem e téren csak a belföldi személyszállítási piac liberalizálása fog segíteni, amit viszont ez a mindent centralizáló kormány nyilván nem fog sürgetni, még ha le is jár a brüsszeli határidő.
2015. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hármas: ezek szerint nem jártál eleget Szlovákiában, Csehországban, Svédországban, Dániában, az Egyesült Királyságban, Németországban, Belgiumban, Luxemburgban vagy Portugáliában. Én minimum ezekben az országokban hugyoztam már jót a buszon - és mindannyiszor a vécébe!
2015. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En is bárhol jártam a világban mindenhol készséggel engedtek használni es nem a kulcsert kellett könyörögni a sofőrnek, hanem egész egyszerűen nyitva volt.
2015. nov. 24. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Volán (és KK-k) szolgáltatási színvonala a MÁV-START-éval versenyez a legalacsonyabb jelzőért.


Bár igaz, ami igaz, sok más országos közösségi közeledési szolgáltató nincs, tehát lényegében ők a legjobbak.

2015. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jártam busszal, de el tudom képzelni.

Biztosan a migránsok is ezért sza.tak a busz ülésére. A WC-t nem használhatták, megállni meg nem lehetett. (ja, és egyébként még nem is láttak WC-t)

2015. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!