Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen joga van egy buszsofőrnek?

Milyen joga van egy buszsofőrnek?

Figyelt kérdés

Na szóval. A történet a következő:

Buszon(Iskola) leghátul ültünk, előttünk egy másik diák.

Az az ülés, ami előttünk volt el volt törve(a hátoldaláról a fekete tok le volt tépve.). A buszsöfőr hátra jött(Én a törött ülés vállát fogtam.). Erre rákezd rám, meg a mellettem ülő emberkére veszekedni, hogy a ,,jó kva anyátokat, mégis mi a francot műveltetek??''. Azt kérte írjuk le mind3-ónknak a nevét(aki magán a törött hátú ülésen ült, annak is.). Nem nagyon akartunk engedelmeskedni, ezért mondtuk neki, hogy hát nem mi törtük le, mert az ott volt. Kiabálva mondta, hogy most rögtön adjuk a nevünket a papíron, meg, hogy ne hazudjunk. Mikor elég ideges lett csapott egyet a mellettem ülő embernek(konkrétan felpofozta), majd leszállított bennünket a buszról. Ehhez volt joga? Most mi voltunk a hibásak azért, mert hozzártünk az üléshez, amit egyébként nem törtünk le, csak ránkfogott?



2015. nov. 27. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha ez a sztori így kerek, ahogyan leírtad, akkor ez egy könnyű testi sértés vagy garázdaság, ami törvénybe ütközik. Az ilyen ember nem buszvezetőnek való, ha ennyire képtelen uralkodni magán.
2015. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Azonnal szólni a felettesének.

2. Látlelet és rendőrségi feljelentés.


Ezek megvoltak?

2015. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem probléma...Be tudok járni máshogyan is, szóval nem, nem voltak meg.
2015. dec. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!