Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bírság befizetésekor utána...

Bírság befizetésekor utána járnak a diák adatainak?

Figyelt kérdés
tegyük fel megbüntetnek egy diákot a buszon akinek nem volt matrica az igazolványán, és pl vesz egyet a netről.. akkor annak nem járnak utána akkor amikor a büntetést befizetni hogy biztos az övé e a matrica?

2015. dec. 11. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2015. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos bennem van a hiba, de minek vesz utólag? Hiszen amikor megbírságolták, akkor nem volt rajta. A bírság szempontjából lényegtelen, hogy utólag tud-e szerezni egyet.

Ez nem BKK bérlet, amit két napig utólag bemutathatsz.

2015. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, nyilván nem minden esetben tűnik fel a pénztárosnak a hamisítás. De ha egyszer mégis, akkor szaros 16000 Ft miatt kockáztatod a börtönt és a büntetett előéletet, ami kihathat később az álláskeresési esélyeidre.
2015. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
#2 ha bkk diakberleted van es nincs matricad, de allitod hogy lenne, csak nem raktad meg fel, akkor ugy tudom be lehet mutatni par napon belül es akkor kevesebbel meguszod.
2015. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4.

Ezt nem tudtam.

Köszi!

2015. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a matricán lévő azonosítóban benne van az iskolát azonosító szám is, ami ugyanúgy megvan a diákigazolványon is, és az alapján szűrik ki azt, hogy vajon tényleg az a suli adta-e oda a matricát, aki kiállíttatta a diákigazolványt. nem biztos, hogy észreveszik, de ha mégis, akkor valóban, okirathamisításért is feljelenthetnek, az meg már elég gáz, plusz ahogy én nézegettem, kb. 25ezer Ft-ért árulgatták a matricát idén...szóval jobban megéri, ha kifizeted a büntetést :D
2015. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!