Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Budapesti 4-6-os villamoson...

A Budapesti 4-6-os villamoson mostanság milyen gyakran szoktak karszallagosok lenni? Érdemes bevállalni a járatot 3 megállóra, vagy inkább kerüljek más járaton?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 02:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarnál kerülni? Csaknem bliccelsz? Inkább fizess a jegyért, sokkal jobban megéri!
2016. febr. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az egész város tele van ellenőrökkel, de 350-ért kijátszhatod őket és békén fognak hagyni.
2016. febr. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
3 megálló? Hát ne båszd fel az agyamat, azt sima ügy legyalogolni, ha nincs kedved 350 Ft-ot fizetni. Amúgy a körúti villamosokon sosem jó biznisz bliccelni, mert sok gerinctelen ember használja ingyenes metrópótlönak és ezt a BKK is tudja.
2016. febr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha engem kérdezel én napi 2-4 alkalommal utazom a 4-6on ráadásul nem is keveset (margit hídtól petőfi hídig) és az elmult fél évben kb. 5ször találkoztam ellenőrrel. Pl. a 2es villamoson sokkal gyakrabban találkozom velük, ott szinte már heti szinten. Ettől persze még sosem lehetsz benne biztos, minden járatok előfordulnak, épp ez a lényeg :D 3 megállót inkább sétálj le, vagy ha nagyon sietsz jobb ha jegyet veszel
2016. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, neked mi a munkád? Szeretnék lopni tőled. A te munkádat mennyire védik rongy, becstelen, tolvajok ellen?

Ha nem látják, akkor szabad lopni?


***

Rossz hírem van a jövőre nézve. Hamarosan rengeteg ellenőr lesz a villamosokon és a buszokon, trolikon.

2016. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ha majd lesz megfelelő keresetem megfogom venni a bérletet, de egyelőre fönököm nem fizet 10.000ft-tal többet.

Bár az is inkább ételre kéne...

(Nyilván az senkit nem érdekel jut-e meleg étel mindennap az asztalomra, csak legyen menő kabátom, menő táskám, Bkv bérlettel).

2016. febr. 7. 14:01
 7/24 anonim ***** válasza:
28%

Ha csak ellenőr van, akkor hiába kap el, nem vagy köteles igazolni magadat neki. Mondd, hogy nincs nálad személyi, és diktálj be neki kamu adatokat!

A közteresekre érdemes figyelni, mert ők igazoltathatnak. A megállóknál figyeld a felszállókat, és ha egyenruhásokat látsz, gyorsan lyukassz, vagy szállj le!

2016. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az sem mentség, hogy nem jut nekem étel, hiszen a Városligetnél és a Boráros téren is osztanak ételt annak aki rászorul. Csak épp az a gond, hogy ezekre a helyszínekre is el kell jutni valahogyan...
2016. febr. 7. 14:07
 9/24 A kérdező kommentje:
Tudom utolsó, de semmi kedvem vitatkozni velük! Csak nem értem, hogy gondolják azt, ha a bérletet nem tudom megvenni, majd a pótdíjat ki tudom majd fizetni...
2016. febr. 7. 14:09
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom legyalogolni azt a 3 megállót, mert már igyis gyalogolnom kell 25 percet odáig!
2016. febr. 7. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!