Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV Bérletigazolvány szám....

MÁV Bérletigazolvány szám. Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő:

Diák vagyok, vettem 30 napos diákbérletet rajta nyomtatottan a diákigazolványom száma.

Vettem egy kerékpárbérletet is, és azon ott van hogy bérletigazolvány szám:......... utazás előtt kitöltendő.

Ide a diákigazolvány számot kell beírnom?


Köszönöm előre is :)



#kerékpár #utazás #MÁV #bérlet #vasút #vonatbérlet #30 napos #bérletigazolvány szám #vasútbérlet
2016. febr. 13. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Józan paraszti eszedet vedd elő:

A BÉRLETedet a diákIGAZOLVÁNYoddal használod, ugye?

2016. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

UPDATE:

Felhívtam a MÁV 0-24-es ügyfélszolgálatát, és azt mondták, hogy a bérleten a jobb felső sarokban található CIV számot kell ráírni.

A józan paraszti eszem nekem is a diákot mondta volna... ez van

2016. febr. 15. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszíró ha nem tudja biztosra, akkor miért mondja a hülyeséget?

A bérletigazolvány a bérlet szelvény, aminek van száma. A jegyalaptekercsnek is van száma, hátul a narancs keretben egy betű, és (már nem tudom mennyi) sok szám. Ha ezt írod rá, akkor sem büntetnek meg, de amit az ügyfélszolgálat mondott, az a legjobb.

2016. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!