Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kelenföldi pályaudvaron más...

Kelenföldi pályaudvaron más is látta már azt a huszonéves srácot, aki délután 4-5 körül szokott ott lenni, és előadja, hogy kirabolták, és hogy Győrbe akar menni, és pénzt vagy vonatjegyet akar?

Figyelt kérdés
Engem minden héten leszólít, én nem adtam neki soha pénzt, de ma láttam, hogy egy lányt sikerült rábeszélnie, megvette neki a jegyet Győrbe, a srác meg végül nem szállt fel a vonatra, hanem visszament az aluljáróba a peronról, nyilván a jegypénztárban beváltotta a jegyet készpénzre. Már nagyon idegesít ez a pofátlansága.

2016. febr. 23. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez egy elég régi trükk...
2016. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát ezzel sok mindent nem tudsz tenni, mindenki a maga pénzéért felel. Velem is történt már vagy 100 ilyen leszólítós eset.


Én egyszer voltam jó fej, mikor buszjegyre kért a srác, nálam meg pont volt egy , odaadtam neki, azzal a lendülettel továbblépett a következő áldozathoz hogy buszjegyre gyűjt. Én meg fennhangon megjegyeztem hogy tudtommal épp most kapott egyet, lehetőleg úgy hogy mindenki hallja a környéken. Ez után az eset után soha többet senkinek nem adtam pénzt.


De volt egyszer, hogy egy szomorú néni szólítgatta az embereket, volt vagy 80 éves, kérdeztem mi a helyzet, mondta hogy jegyre kell a pénz hogy unokákhoz hazautazzon, mikor kérdeztem mennyi kell, azt mondja 18 ezer forint...hát azt hittem lehidalok, majdnem visszakérdeztem hogy a holdra utazik a néni.


Ezért kétoldalú mindig ez a kunyerálós kérdés. Ha nem adsz akkor te vagy a szemét önző f..sz, ha meg mindenkinek adna az ember akkor elvinnék 2 nap alatt a havi fizetését.

2016. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lassan írom, hogy mindenki megértse:


Budapesten soha senkinek nem adunk egyetlen fillért sem.

A fele átb.aszás, a másik fele koldusmaffia.

2016. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, láttam én is többször. Van lány is, több fiatal csinálja ezt. :(
2016. febr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem ismerős.

A multkor csak annyit szóltam neki, hogy "Jaj, már megint te?" és izomból ráb**ztam a vonat ajtaját. :-)

2016. márc. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

02-23 21:48

Nagyon régi a kérdés, de neked felhívnám a figyelmedet, 80 körüli nénikék már ingyen utazhatnak 2. osztályon és a Volánnál is. Szóval ne tévesszen meg a kor máskor.

2016. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!