Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ugye van a buszoknak egy...

Rpgmanus11 kérdése:

Ugye van a buszoknak egy adott vonala, amin végig mennek. Egy valamit sose értettem. Csak mert kell--->?

Figyelt kérdés
Miért vannak a városon kívül buszmegállók, így a puszta közepén? Ezeken a megállóknál tök sokan szállnak le, de nem értem, hova mennek? Gyalogolnak a városig vagy mi van?

2016. febr. 24. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Gyár vagy üzem vagy téesz nincs néhány száz méterre, esetleg a fák takarásában? Vagy valami külterületi lakott városrész? De lehet, hogy simán csak hobbitelek van ott, esetleg szőlő. Ha ténylegesen, 100%-osan pusztaságról van szó, ahol egy tanya sincs, akkor viszont nem tudom.
2016. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy átszállnak.
2016. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Miért vannak a városon kívül buszmegállók, így a puszta közepén?"

Azok általában nem a puszta közepén vannak. A közelben van valami, ami forgalmat generál. Mondjuk gyár, de az azért látszana. Esetleg tanyabokor, mezőgazdasági üzem - ez már kevésbé feltűnő az útról nézve. Vagy a közelben van egy vasúti megállóhely, a vonatról a buszra itt tudnak átszállni. Esetleg egy csomópont van a közelben, ahol lakott területen kívül találkozik két forgalmas buszvonal és ott szállnak át buszról buszra.

2016. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én régen a régi munkahelyemre is így utaztam hogy a puszta közepén egy körforgalom utáni buszmegállóban leszálltam ahonnan lakott terület 3-4 km-re volt legközelebb és átsétáltam a másik oldalra ott felszálltam egy másik buszra amivel 1 km-ert utaztam be a munkahelyemre csak másik vonalon. Párszor már megkérdezték a buszon hogy nem-e tévedésből jeleztem, mert lesz egy megálló a közelben ahol semmi nincs, akkor párszor el kellett magyaráznom miért csinálom így mert oda közvetlen járatom csak akkor volt ha délutános műszakba mentem ami jó volt mert akkor elég volt csak 20 percet utazni 1 óra helyett.
2016. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utasforgalmat akár több száz vagy 1-2 km távolságra lévő munkahely vagy lakóterület is generálhatja, amit nem feltétlenül látsz. Ezen kívül átszállás céljából is szállhatnak le/fel ilyen megállókbN.
2016. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!