Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van valami leírás arról,...

Van valami leírás arról, hogyha 2 napon belül fizetem be a pótdíjat az akácfa utcában, akkor 16. 000 ft helyett csak 8000 ft-ot kell fizetni?

Figyelt kérdés
Ezt az ellenőr is megerősítette, de leírást erről nem kaptam, illetve a csekkem is 16.000 ft-ról szól...
2016. máj. 1. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
2016. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt én is néztem, de sajnos ezt nem látom leírva....MÉg egy pár évvel ezelőttei hozzászóló a bkv honlapjáról másolta be ezt:A 16.000,- Ft pótdíj helyszíni kiegyenlítése esetén annak összege 8.000,- Ft-ra mérséklődik. Helyszíni kiegyenlítésnek tekintendő a pótdíj jegyellenőrnél történő megfizetése, melyről a jegyellenőr pótdíjelismervényt köteles adni, továbbá a pótdíjazást követő 2 munkanapon belül, a társaság által kijelölt helyen történő megfizetés, melyről bevételi pénztárbizonylatot állítanak ki." de már nem található meg a honlapon....Lehet, hogy ez már nem is lehetséges? De akkor miért mondta ezt az ellenőr?
2016. máj. 1. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

nyugi...most módosult a vonatkozó rendelet, május 1-től lép életbe..annyira új, hogy nemigazán kaphatsz pontos felvilágosítást. Én a rádiból hallottam, amikor a hírekben felsorolták az enyhítéseket...


ne parázz, ballagj be az akácfába, és ott ki lesz függesztve


de tényleg olcsóbb lett, sőt a bemutatási idő is a duplájára melkedett...szóval enyhítettek.

2016. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon köszi!!!:D Most boldoggá tettél:)
2016. máj. 1. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoval jobb vele sietni.
2016. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Ott van a BKK honlapján: [link]

„A három legfőbb, 2016. május 1-jétől hatályba lépő változás a BKK díjszabásában:

• A helyszíni pótdíj befizetésére a pótdíjazást követően további két munkanap áll rendelkezésre az Akácfa utca 22. szám alatti Pótdíjazási Irodán. Erre eddig nem volt lehetőség. …”

2016. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2016. máj. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!