Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet átmenni a kálvin...

Hogy lehet átmenni a kálvin térről (m4) a kecskeméti uton lévő ismeretlen m3-as állomásra?

Figyelt kérdés
nyugatiból szeretnék eljutni a westendbe, de nekem ez kinai hol kell átszállni az m4-ről az m3-rsa? légvonalban kellene átmennem ami kocsit lehetetlen szerintem :D

2016. máj. 8. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értelek, milyen ismeretlen állomás?

A 4-es metróról szeretnél átszállni a 3-as-ra, igaz?

Mindkét megállónak a Kálvin téren van állomása, egymás alatt helyezkednek el.

Leszállsz a 4-esről a Kálvinon és a megállóból lefelé menő mozgólépcsőt kell használnod, de ki is lesz táblázva a 3-as metró!

2016. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt hogy érted hogy nem tudod, kicsit fura. :)
2016. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nyugatiból Westendbe? Miért akarsz ehhez metróra szállni?

Ha háttal állsz a Nyugati főbejáratának, akkor jobbra indulva, majd a sarkon ismét jobbra fordulva egyenesen mész pár tíz métert, és ott a Westend főbejárata.

2016. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen zavaros az amit írsz, főleg amiatt mert a térképen néztél valamit és azt is belekeverted.

Nade: ha nyugat felől jössz vonattal (Tatabánya, Székesfehérvár, vagy Pusztaszabolcs), akkor Kelenföld vasútállomásáról közvetlenül át tudsz szállni a 4-es metróra - Keleti p.u. fele. Ott a Nagyvárad téri megállón keresztül át tudsz szállni a 3-as metróra, de nem kell a felszínre menned, hanem a lefele járó mozgólépcsőt keresd, ami a metró összekötő alagútba vezet, vagyis onnan már csak a 3-as metró állomására tudsz kijutni.

(a kérdésben szereplő Kecskeméti utca is a Nagyvárad térnél van, de ezt gyorsan felejtsd is el, mert abban az utcában egy lépést sem kell tenned).

Újpest-Központ fele menő metrót keresd, amivel a Nyugati p.u.-ig kell utaznod és itt a 3 mozgólépcsős kijáratot keresd, majd ha feljutsz, akkor csak jobbra kell tekintened és máris láthaatod a WestEnd alagsori bejáratát.

Ha a vonatot a Nyugatiba érkezik, akkor onnan gyorsan el tudsz jutni a Westendbe - csak menj az 1-es vágánynál levő biciklitárolóhoz (nem kell a beléptetőkapun túl menned) és ott keress egy kijáratot a pályaudvartól. Máris ott vagy.

2016. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nagyvárad tér helyett Kálvin
2016. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül összetévesztettem - Nagyvárad tér helyett, Kálvin akart lenni.

(Nagyvárad téren csak a 24-es van, ami vagy a Keleti fele, vagy a Közvágóhíd fele visz el téged a 3-as metrótól).

A M4 - M3 átszállással kapcsolatban, itt van az átszállóalagút: [link]

Kár, hogy a 4-es metró hivatalos oldalán, nincsenek fényképek, viszont itt van egy Youtbe videó a M4 - M3 átszállással kapcsolatban: https://www.youtube.com/watch?v=uXJ3Uj2n3fQ

Persze ha tényleg M4-el kell utaznod a Kelenföld pályaudvartól.

2016. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek sikerult ossze hozni :D videki vagyok igy nekem a pesti tomegkozlekedes kinai :D de koszi arik vagytok
2016. máj. 8. 18:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Amúgy hova érkezett a vonatod?

2016. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!