Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elhagytam a táskám a villamoso...

Elhagytam a táskám a villamoson. A BKV a kamerafelvételek alapján segíthet megtalálnom a megtalálót?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Talált tárgyak osztályát hívd fel, sokat segít, ha időpontot és járatszámot meg tudsz adni. Hátha valaki megtalálta és odaadta a sofőrnek.
2016. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kamerafelvételeket csak a rendőrségnek adhatják ki kérésre. Ha nincs a talált tárgyak osztályán, próbálkozhatsz rendőrségi feljelentéssel, de nem biztos, hogy foglalkozni fognak ilyennel.
2016. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem reménykedj, hogy aa pénzen, ha az volt benne kivül mindent visszajuttatnak elgalább.
2016. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mihez kezdenél a kamerafelvétellel, őszintén? Látsz rajta egy embert a napi többszázezer BKV-zó budapesti közül. Mi a következő lépés?
2016. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Leadták a BKV-nál, szóval megoldódott.
2016. jún. 19. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!