Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetemen sem sikerült megtalá...

Egyetemen sem sikerült megtalálnom az emberek között a helyem, sehol se lesz akkor?

Figyelt kérdés
Régen hallottam, hogy majd egyetemen jobb lesz, ott az álmodozósabb, elvontabb emberek is jobban megtalálják a társaságukat. De én egyedül maradtam itt is. Lehetett volna erőltetnem pár dolgot, de annyira más vagyok mint a többiek, nem érzem azt, hogy olyan teljesen őszintén bárkivel ki tudnék jönni. Persze ez már az én hibám, velem van a gond, de nem szeretnék örökre egyedül maradni
2016. jan. 5. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az egyetem nagyon gáz volt ismerkedés szempontjából, bizonyos szakokon nagyon hülye, nagyképű emberek vannak, mivel több középsuliba is jártam, ott is volt olyan ahol utáltak, máshol én voltam a társaság középpontjában, lehet majd a munkahelyeden be tudsz illeszkedni, bár aki sehol nem tud annak nem ártana fejlesztenie magát, nagyon jó könyvek vannak erre.
2016. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért vagy más?

Próbálj olyan embereket keresni, akik hasonlóak hozzád. (Ha gondolod, segítek)

2016. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Van, akinek még a nevét sem tudom, pedig 20-an vagyunk a szakon.


Nem nekem való ez a világ.


23f

2016. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Furának érzem magam a többiekhez képest, nagyon különbözik a gondolkodásunk. Engem teljesen más dolgok érdekelnek mint az átlag huszonéveseket. Ami nem lenne baj. Csak azokkal az emberekkel akikkel meg jól kijönnék én is, ők is nehezebben ismerkednek, és nem találjuk meg a közös hangot.
2016. jan. 5. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Például mi érdekel? :)
2016. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!