Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv bérletre kell valamit...

Máv bérletre kell valamit írni a pontozott vonalra?

Figyelt kérdés
Másmilyen lett a bérlet nemrég, ilyen qr kód(?) leolvasós téma, a diák igazolvány szám is már alapból rajta van. Kérdésem, hogy az igazolvány szám feletti pontos vonalra kell-e írni valamit, nevet vagy azonosítószámot esetleg?

2016. máj. 18. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs meleltte semmi szöveg akkor semmit.
2016. máj. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az om azonosítót,de kérdezd meg s jegyvizsgalot... nálunk még nincs a vonalkódos rendszer így nem tudom...ha lesz a vonaton ellenőrzés úgy is mondja a kb mit tegyél.(fedelzetis jegyellenőr)
2016. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: "diák igazolvány szám is már alapból rajta van" - Mást nem hiszem, hogy rá kellene írni. Ha valamit rá kell a bérletre írni, és az az ellenőrnél derül ki, az már rég bukta.
2016. máj. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso alkalommal szolunk,adunk tollat,írja rá az utas.ha nem teszi,akkor én írom rá h ih.s ha legközelebb találkozik a jegyvizsgáloval akkor szívás. Mert akkor már jegy nélküli utasnak számít s menetjegyen felül 2600 pótdíjat kell fizetnie... De az esetek nagy részében felírják az utasok amikor kap tollat. ( fedélzeti jegyellenőr)
2016. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!