Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik irányba érdemes elkezde...

Melyik irányba érdemes elkezdeni gondolkodnom?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok lassan le is érettségizem viszont a szakmám mellett szeretném magam kipróbálni ott ahol mindig is szerettem volna. Leginkább buszvezetés irányába mozognék. A kérdésem a következő lenne ezzel kapcsolatban. Ezek a lehetőségek állnak fontossági sorrendben.


Buszvezetés, kamionozás


Mennyit keres jelenleg egy volánbusz dolgozó Pest megyében? Körzet szerint 3 helyre tudnék dolgozni menni Esztergom,Szentendre,Pomáz ezt azért írom le mert láttam hogy megyénként változóak a fizetések.

Igazság szerint sokkal kényelmesebb is lenne a közelben egy olyan munkát végezni ahol előre lehet tervezni és tudod a pontos beosztásod. Tisztában vagyok azzal hogy egy kamionos jóval nagyobb összeget rak zsebre viszont ha már oda mennék mindenképp nemzetköziben kell gondolkozni és ez egy buszos melóhoz képest sokkal összetettebb, távolabb vagyok mindentől és nem tudom olyan szinte előre a beosztásom mert általában az adott lerakónál kapnám a következő címet stb tehát ott nem igen lehetne előre sem tervezni. Ezért érdekelne hogy jelenleg egy volán dolgozó mennyit tesz zsebre. Azért a volán és nem a BKK ami szintén nincs messze mert sokkal nagyon a szigor és a felelősség a fővárosban és akkor az embereket inkább ne is említsük. A válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 22. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor már kamion, azzal meglesz a havi 400 legalább.
2016. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!