Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy deríthetném ki a nevét?

Hogy deríthetném ki a nevét?

Figyelt kérdés
Van egy buszvezető, aki nagyon tetszik. Van, hogy egy héten kétszer is látom, van, hogy egy jó ideig semmi. Adtak már tanácsot, hogy írjam le egy lapra a nevemet és az elérhetőségemet meg valami olyasmit, hogy "szimpatikus vagy stb..." De sajnos egyrészt tényleg ritkán jön, másrészt meg olyan a fülke, hogy nem tudnám megoldani az odaadást vagy azt, hogy csak becsúsztassam neki. Egyébként ő is mindig néz és mosolyog rám, köszön, szóval szerintem nem vagyok én sem közömbös számára. :) Ti mit tennétek?

2016. máj. 25. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Egy Milka csokira tegyél egy masnit és írj hozzá egy levelet, majd a végállomáson vidd oda neki, hogy valaki elhagyta és biztos keresni fogja. A levélben írj le mindent és úgy tedd rá, hogy elolvassa (az emberek nagyrésze kíváncsi... el fogja olvasni) :)
2016. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor legközelebb szállsz fel és látod mondd neki h nincs rajtad épp bugyi... XD Szerintem rögtön elfelejti a buszt. :D :D
2016. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, ha azt akarod, hogy jól megdugjon és egy nap múlva el is felejtsen, akkor mondd meg nyíltan, hogy szeretnél vele találkozni. Ha ennél többre vágysz, akkor is kezdeményezhetsz ( nyilván nem csak neked tűnt fel a srác, szóval magatól nem biztos hogy felfigyel rád), de csak előbb egy kis small talk, ne érezze magát rögtön a takaród alatt.


Aztán ha pofára esnél mégis, akkor keress egy olyan úgynevezett normális pasit, mint én, aki milliószor többet lát egy nőben,mint egy könnyen megkapható élvezeti cikket.

2016. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!