Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv traxx 480 mozdonyok...

Máv traxx 480 mozdonyok szoktak lenni a Budapest nyugati-Szeged között közlekedő vonatokon?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem,hogy csak néha beugrik hanem rendesen forda szerint minden nap.

Nem szokott rajta traxx lenni? Mert én mindig csak v 43 -asokat látok mindegyiken pedig egész nap óránként jár fel is le is. Mindegyiken csak v43 van.


Már nem egy vasutas haverom mondta,hogy tiszta v43 van mindegyiken.


Itt van valaki aki meg tudja mondani a konkrét választ?

Ha esetleg van olyan szegedi vonat akkor melyik az?


Egyébként jár a nyugatiba traxx mozdony minden nap többször is de nem a szegedival az biztos,gondolom nem is az elővárosiakkal hanem valami távolsági vonattal de azt nem tudom melyik vonatokkal de látni a nyugatiban traxxot.



2016. ápr. 23. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegedre csak Szilik mennek. Traxx-ok a Budapest-Szolnok-Debrecen-Nyíregyháza-Záhony (100-as) vonalon mennek. Ajánlom a [link] oldalt a pontos vonatösszeállítások megtalálásához.
2016. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. ápr. 23. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Iemig oldalán is tudod követni őket, igaz csak az épp aktuálisan futó voantokat, de hátha szerencséd van.
2016. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen,szoktak lenni. Persze messze nem mindegyiken,de szoktak ;)
2016. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!